تبلیغات X

فعالسازی و گارانتی


 

گارانتی و فعال سازی دستگاه +Gmate

شرکت ویستا تکنولوژی نمایندگی قانونی و انحصاری پخش و گارانتی +Gmate در ایران می باشد. دستگاه +Gmate محصول شرکت اسکای روم (Skyroam) ساخت کشور هنگ کنگ است. محصولات Gmate توسط ویستا تکنولوژی به نمایندگی از شرکت اسکای روم هنگ کنگ در ایران پخش می شود این محصول دارای گارانتی تعویض سه ماهه و خدمات می باشد. توجه داشته باشید گارانتی فقط شامل دستگاه های دارای برچسب فارسی با لوگو و هلوگرام شرکت ویستا تکنولوژی با شماره سریال معتبر می باشد. تمام محصولات ویستا تکنولوژی دارای کارت گارانتی و شماره سریال مخصوص می باشند و تمام محصولات تا لحظه فروش قابل پیگری می باشند.
در وب سایت رسمی شرکت اسکای روم www.skyroam.com تولید کننده +Gmate ، شرکت ویستا تکنولوژی به عنوان نمایندگی رسمی در ایران معرفی شده است.


فعال سازی دستگاه +Gmate

+Gmate برای آماده به کار شدن و استفاده کردن نیاز به فعالسازی دارد. وقتی برای اولین بار از دستگاه Gmate استفاده می کنید باید آنرا فعال کنید. در غیر اینصورت نمی توانید شماره گیری کنید و یا به تماس های تلفنی پاسخ دهید.


فعال
سازی چه مزیتی دارد ؟

فعالسازی جهت اطمینان مشتری از اصل بودن این وسیله و عدم مستعمل بودن دستگاه +Gmate می باشد. اگر دستگاه +Gmate غیر قانونی و یا توسط افراد سود جو و نا معتبر وارد کشور شده باشد دستگاه +Gmate قفل می شود و کار نمی کند. لذا توجه داشته باشید تا از مراکز فروش معتبر و با نام و نشان ویستا تکنولوژی خریداری نمایید در غیر اینصورت این دستگاه قابل استفاده نمی باشد.


چگونه فعال کنیم ؟

برای فعال کردن دستگاه (فقط برای یک بار) باید به اینترنت متصل شوید Device Activation را انتخاب نمایید . پس از چند ثانیه برای همیشه فعال می شود و در تمام کشورها کار می کند. توجه داشته باشید اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید حتما قبل از خروج از ایران دستگاه +Gmate خود را فعال کنید.


در صورت خرید دستگاه غیر قانونی ، در هنگام فعال سازی دستگاه (Device Activation) پیفام زیر نمایش داده می شود و دستگاه غیرقابل استفاده می شود:

——————

ویستا تکنولوژی