تبلیغات X

دستگاه جی ميت پلاس را از کجا و چگونه خريداری کنيم ؟

ضمن عرض پوزش دستگاه جی ميت پلاس ديگر توليد نمی شود و موجود نمی باشد

فروشگاه اينترنتی ويستا تکنولوژی

برای خريد آنلاين با 
کليک بر روی لينک زير وارد صفحه عضويت سايت شويد و ثبت نام کنيد. نام و مشخصات خود را بصورت کامل و صحيح و به زبان فارسی وارد نماييد  از اين مشخصات و آدرس برای ارسال کالا استفاده می شود لذا دقت  فرماييد. راهنمای خريد را در ادامه ملاحظه فرماييد.

راهنمای خريد آنلاين:  ( قابل پرداخت با  کليه کارتهای بانکی عضو شتاب)

1- بعد از ثبت نام و عضويت در سايت که بسيار ساده و سريع می باشد با وارد کردن آدرس ايميل و کلمه عبور وارد سايت شويد.
2- بعد از ورود به سايت ، دستگاه Gmate Plus را بيابيد و در قسمت پايين آن بر روی  کليک کنيد تا اين محصول به سبد خريد شما اضافه شود.
3- اکنوی برای تکميل سفارش و پرداخت در قسمت بالای سايت بر روی کليک نماييد تا وارد سبد خريد شويد. (همانند تصوير زير)


 

4- در اين مرحله مي توانيد نحوه پرداخت وجه را انتخاب نماييد. سه نوع پرداخت در نظر گرفته شده است: 1- پرداخت آنلاين 2- پرداخت در محل (مخصوص مشتريان تهرانی) 3- پرداخت از طريق فيش بانکی ، روش موردنظر خود را انتخاب نماييد و پرداخت را انجام دهيد.

 خريد حضوری :

در صورت تمايل برای خريد حضوری و يا مشاهده نحوه کارکرد و اطمينان از کيفيت دستگاه جی ميت پلاس می توانيد به فروشگاه مرکزی ويستا تکنولوژی مراجعه نماييد. همکاران ما نمونه دستگاه جی ميت پلاس را روی گوشی شما تست می کنند و شما می توانيد بدون محدوديت آن را امتحان کنيد سپس خريداری کنيد.

 خريد از نمايندگی های فروش ويستا تکنولوژی :

همچنين برای خريد دستگاه جی ميت پلاس می توانيد از نمايندگی های معتبر ويستا تکنولوژی استفاده نماييد ليست نمايندگی های ما در شهر های مختلف در صفحه نمايندگی ها قابل ملاحظه می باشند.   برای مشاهده در اينجا کليک نماييد