تبلیغات X

آموزش نصب و راه اندازی Gmate در iOS:

نکات مهم برای نصب:

لطفا قبل از نصب موارد زیر را بررسی نمایید:

  1. 1- دستگاه شما باید Jailbreak باشد.
  2. 2- WiFi دستگاه خود را روشن نمایید و به اینترنت متصل شوید.
  3. 3- در هنگام اولین استفاده و فعال سازی دستگاه Gmate+ Device Verification به هیچ عنوان از VPN استفاده نکنید. (فقط در اولین استفاده از +Gmate)
  4. 4- سیم کارت را به درستی در داخل دستگاه Gmate قرار دهید.

چطور دستگاه خود را Jailbreak کنید ؟

وب سایتهای زیادی در مورد آموزش Jailbreak کردن دستگاه های Apple وجود دارد. چند لینک نمونه را در اینجا ملاحظه می نمایید:

www.idownloadblog.com/jailbreak

www.iphonehacks.com/jailbreak_iphone

بعد از اطمینان حاصل کردن از موارد فوق ، قدم بعدی برای راه اندازی و استفاده از دستگاه Gmate نصب نرم افزار Gmate می باشد. برای دانلود و نصب نرم افزار باید سورس دانلود نرم افزار را به Cydia اضافه نمایید:

چگونگی اضافه کردن سورس Gmate در Cydia:

بعد از اتصال به اینترنت نرم افزار Cydia را باز کرده (تصویر شماره 1) و از قسمت پایین منوی Manage را انتخاب نمایید سپس از قسمت میانی Sources را باز کنید (همانند تصویر شماره 2) اکنون از گوشه بالا سمت راست روی Edit کلیک کنید (تصویر شماره 3) و بعد گزینه Add را انتخاب کنید (تصویر شماره 4)

شماره 1 شماره 2
Gmate Installation Gmate Installation
شماره 3 شماره 4
   

 اضافه کردن سورس بطور خلاصه:        Cydia >User >Manage >Sources >Edit >Add

یکی از سه لینک زیر را وارد نمایید (تصویر شماره 5) در صورت بروز اشکال می توانید از لینک دیگر استفاده کنید: ترجیها از لبنک USA استفاده کنید.

USA Server:  http://m.skyroam.com/cydia        China Server:  http://c.skyroam.com/cydia        http://skyroam.com.cn/cydia

بعد از وارد کردن لینک فوق Add Source را انتخاب کنید. (تصویر شماره 5) حالا سورس نرم افزار جی میت شروع به دانلود می شود بعد از اتمام دانلود و در انتها Return To Cydia را انتخاب نموده تا به لیست سورس ها باز گردید (تصویر شماره 6)  اکنون سورس Gmate به لیست سورس ها اضافه شده است (تصویر شماره 7) این سورس را باز کنید و از زیر مجموعه ی آن دوباره Gmate را انتخاب کنید تا مراحل نصب آغاز شود (تصویر شماره 8)

شماره 5 شماره 6
   
شماره 7 شماره 8
   

دکمه Install را از بالا سمت راست کلیک کنید وConfirm کنید. دانلود و نصب نرم افزار Gmate آغاز می شود و پس از لحظاتی پایان می یابد. دکمه Restart SpringBoard را بزنید. دستگاه شما دوباره راه اندازی می شود. حالا نرم افزار Gmate با موفقیت نصب شده و آماده استفاده می باشد. نرم افزار Gmate را اجرا نمایید و Connection State را On کنید (در این حالت جست و جوی بلوتوث فعال می شود) از قسمت بالا سمت راست Search را انتخاب کنید تا ارتباط بلوتوث با دستگاه Gmate برقرار شود ، نام Gmate+ را از لیست انتخاب کنید و در قسمت Enter Pin اعداد 1 2 3 4 را وارد کنید (این رمز قابل تغییر می باشد) توجه داشته باشید قبل از هرچیز از روشن بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید! برای روشن خاموش کردن دستگاه دکمه پاور کنار دستگاه را 3 ثانیه نگه دارید تا رنگ چراغ تغییر کند. چراغ سبز به معنای روشن و چراغ قرمز به معنای خاموش شدن دستگاه می باشد.

نکته مهم:

دستگاه +Gmate نیاز به فعال سازی در داخل خاک ایران دارد. (فقط برای یک بار) این فعال سازی به شما کمک می کند تا از اورجینال بودن دستگاه و اینکه قبلا کار نکرده است اطمینان حاصل کنید. زیرا دستگاه اورجینال وقتی برای اولین بار روشن می شود نیاز به فعال سازی دارد. اگر دستگاه قبلا کار کرده باشد و یا اصل نباشد شما از این طریق متوجه می شوید. برای فعال سازی دستگاه Gmate ابتدا سیم کارت را در دستگاه جی میت قرار دهید و دستگاه را روشن کنید درحالی که به اینترنت متصل هستید منوی Device Activation را انتخاب نمایید (حتما به اینترنت متصل باشید) پس از چند ثانیه دستگاه فعال می شود و می توانید شماره گیری کنید. در صورت عدم فعال سازی نمی توانید از سیم کارت استفاده کنید و شماره گیری نمایید. در صورت تمایل به خارج شدن از ایران حتما قبل از سفر حداقل یک بار از دستگاه جی میت استفاده کنید و عمل فعالسازی را انجام دهید در غیر اینصورت در کشور های دیگر نمی توانید فعال کنید. البته بعداز فعال سازی در سراسر دنیا می توانید از Gmate استفاده نمایید.


روش نصب در Android

 

روش دانلود و نصب نرم افزار Gmate برای سیستم عامل آندروید:

نصب نرم افزار جی میت برای سیستم عامل اندروید بسیار ساده می باشد. فقط باید فایل نرم افزار را دانلود نموده و نصب کنید. برای دانلود نرم افزار یکی از سه لینک زیر را در مرورگر گوشی موبایل و یا تبلت مورد نظر وارد نمایید:

Iran Server:  www.m.skyroam.ir     USA Server:   www.m.skyroam.com     China Server:   www.c.skyroam.com  ,  www.c.skyroam.cn

در اولین صفحه زبان انگلیسی را انتخاب کنید. در صفحه ی بعد دانلود را انتخاب کنید سپس  Click here, download Gmate Client را انتخاب نمایید. بعد از دانلود ، فایل نرم افزار در دستگاه شما ذخیره می شود سپس فایل دانلود شده را اجرا نمایید و مراحل نصب را ادامه دهید.

فعال کردن دستگاه +Gmate:

وقتی برای اولین بار از دستگاه +Gmate استفاده می کنید این دستگاه نیاز به فعال سازی دارد. به این وسیله شما از اصل بودن و نو بودن دستگاه +Gmate اطمینان حاصل می کنید. اگر دستگاه +Gmate غیر قانونی و یا توسط افراد سود جو و نا معتبر وارد کشور شده باشد دستگاه +Gmate قفل می شود و کار نمی کند. لذا برای فعال کردن دستگاه (فقط برای یک بار) باید به اینترنت متصل شوید Device Verification را انتخاب نمایید . پس از چند ثانیه دستگاه برای همیشه فعال می شود و در تمام کشورها کار می کند. لذا توجه داشته باشید اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید حتما قبل از خروج از ایران دستگاه +Gmate خود را فعال کنید.