تبلیغات X

خدمات آنلاک فکتوری انواع آیفون

با استفاده از خدمات آنلاک فکتوري ، گوشي های آيفون لاک را به طور قانوني و دائمي آنلاک کنيد ( آنلاک فکتوری). در اين روش نيازي به استفاده از توربو سيم کارت و نرم افزار هاي مختلف و پر دردسر نيست. تنها با ارائه شماره IMEI گوشي آيفون بري هميشه آنلاک مي شود و مي توانيد بدون مشکل گوشی را به روز رساني کنيد و از هر سيم کارتی استفاده کنيد.
 البته آنلاک فکتوري براي تمامي گوشي هاي آيفون امکان پذير نمي باشد و به عواملي مانند کشور مبدا و اپراتور فروشنده ی گوشي (CARRIER) بستگي دارد و همين عوامل سبب اختلاف قيمت براي آنلاک کردن گوشي هاي مختلف نيز می شود. بعنوان مثال احتمال دارد يک گوشي که از آمريکا با CARRIER AT&T خريداری شده با هزينه کمتري نسبت به گوشي ديگری که از انگليس با  CARRIER O2 خريداری شده آنلاک شود. و حتی برخی از آنها اصلا امکان آنلاک فکتوری شدن ندارند، لذا جهت اطمينان از امکان آنلاک فکتوری شدن يا نشدن و اطلاع از هزينه ي آنلاک کردن با ما تماس بگيريد و شماره IMEI گوشي خود را براي ارسال نماييد. ما در کمترين زمان ممکن نتيجه را به شما اطلاع مي دهيم. معمولا فرايند آنلاک شدن حدود 2 الي 10 روز زمان مي برد. اما در صورت بروز مشکل و عدم آنلاک شدن گوشي و يا هرگونه اشکال وجه پرداختي توسط مشتري به سرعت بازگشت داده مي شود.

چگونگی چک کردن و اطمينان از امکان آنلاک شدن و هزينه ی آن ؟

چک کردن آنلاک شامل هزينه ای جزئی به اين شرح می باشد:
چک کردن هزينه و امکان آنلاک شدن:
50،000 ريال
چک کردن بلاک بودن يا نبودن:
100،000 ريال
جهت چک کردن امکان آنلاک شدن و اطلاع از هزينه آنلاک کردن شماره
IMEI گوشي مورد نظر را در اختيار ما قرار دهيد تا در اسرع وقت نتيجه را به شما اعلام کنيم .
از طريق صفحه
تماس با ما با ما در ارتباط با شيد.
جهت پرداخت هزينه چک کردن می توانيد از پرداخت آنلاين وب سايت فروشگاهی ما استفاده نماييد.
 

راهنمای پيدا کردن شماره IMEI:

يکي از اين دو روش را استفاده نماييد:
1- براي اطلاع از کد IMEI گوشي مي توانيد کد #06#* را شماره گيري نماييد عددي که نمايش داده مي شود کد IMEI گوشی شما مي باشد.
2- ابتدا وارد منوي Setting شويد سپس منوي General را انتخاب کنيد و پس از آن منوي About را باز نماييد و شماره IMEI را ملاحظه نماييد.